Reklama

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

Wizyta przedszkolaków w Ochotniczej Straży Pożarnej

W dniu 10 maja 2019 roku, dzieci z grupy Borsuki z przedszkola gminnego “NIEZAPOMINAJKA”, wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku, aby poznać tajniki pracy strażaków.

W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z sprzętem jakim dysponują podczas działań ratowniczo-gaśniczych, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudziły wozy strażackie. Dzieci mogły je z bliska oglądać oraz na chwilę wcielić się w rolę strażaka przymierzając hełm strażacki i umundurowanie. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony