Reklama

Ostatnie wpisy

Wieczorna kolizja busa z osobówką w Zamarte

W czwartek 22 lutego br., po godzinie 19 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Sępolnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 w miejscowości Zamarte w gminie Kamień Krajeński. 

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Peugeot najechał na tył busa. Osobówka jechały 3 osoby – kobieta z dwójką dzieci, natomiast busem podróżował sam kierowca. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

SiS:

  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)
  • PSP Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony