Reklama

Ostatnie wpisy

Więcborski dzielnicowy odszedł na emeryturę

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji insp. Paweł Zawada pożegnał asp. Antoniego Bogdaszewskiego, który odszedł na emeryturę. W szeregach policji przepracował 17 lat. Były słowa uznania, wyrazy szacunku i podziękowanie za wieloletnią służbę.

W środę, 28 lutego br. odbyło się oficjalne pożegnanie naszego kolegi, dzielnicowego z Posterunku Policji w Więcborku. Aspirant Antonii Bogdaszewski zdecydował o odejściu na emeryturę po 17 latach służby w Policji. Od początku związany był z sępoleńską Policją. Swoja przygodę z mundurem rozpoczął w 2007 roku jako policjant Ogniwa – Patrolowo Interwencyjnego, a 2020 roku awansował na stanowisko dzielnicowego rejonu „10” w Posterunku Policji w Więcborku.

Komendant w obecności kadry kierowniczej sępoleńskiej jednostki, podziękował funkcjonariuszowi za zaangażowanie i trud włożony na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sępoleńskiego.

Inspektor Paweł Zawada imieniu swoim, policjantów i pracowników komendy w dowód uznania wręczył policjantowi statuetkę z logo komendy, list gratulacyjny oraz życzył mu wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z podejmowanych kolejnych wyzwań.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony