Reklama

Ostatnie wpisy

Więcborscy policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego

Więcborscy policjanci zatrzymali kolejnego w ostatnim czasie poszukiwanego mężczyznę. Tym razem do aresztu śledczego mundurowi przewieźli 19-letniego mieszkańca Sępólna Krajeńskiego.

Do zatrzymania mężczyzny doszło przed godziną 19:00 w środę 16 maja. Policjanci w trakcie pełnienia służby pojechali do miejsca zamieszkania poszukiwanego mężczyzny, którego zastali na miejscu. Po sprawdzeniu personaliów mężczyzny w policyjnej bazie danych funkcjonariusze potwierdzili, że 19-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tucholi celem doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego. W związku sądowymi nakazami doprowadzenia mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Wczoraj (17.05.2023) przed południem zgodnie z sądowymi nakazami funkcjonariusze przewieźli zatrzymanego mężczyznę do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kar pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony