Ostatnie wpisy

Więcbork: Kolejny nietrzeźwy motorowerzysta


​​​​​​​Więcborscy dzielnicowi zatrzymali kolejnego pijanego motorowerzystę. Kierujący miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie może grozić do 2 lat więzienia.

W niedzielę (24.04.22) po godzinie 20, na ul. Powstańców Wielkopolskich w Więcborku, patrol  dzielnicowych zatrzymał do kontroli drogowej motorowerzystę, którego styl jazdy pozwalał przypuszczać, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec gminy Więcbork. Wraz z nim, na miejscu pasażera siedział 34-latek. Od obu mężczyzn wyczuwalna była woń alkoholu. Z kierowcą skutera udano się  do posterunku, gdzie zbadano jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: