Ostatnie wpisy

Ustalenia policji w sprawie wczorajszego wypadku z udziałem motocyklisty w Więcborku


Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło wczoraj w Więcborku. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z Leszka Czarnego zderzył się motocykl z samochodem osobowym. Kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj (01.09.21) około godziny 16:30 Więcborku, pow. sępoleński, doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 39-letnia kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat wykonywała manewr skrętu w lewo z ulicy Wojska Polskiego w ulicę Leszka Czarnego. W tym samym czasie, kierujący motorem suzuki wykonywał manewr wyprzedzania innego pojazdu w wynik czego doszło do zderzenia się passatem. Na skutek tego zdarzenia motocyklista, 31-letni mieszkaniec gminy Więcbork, z obrażeniami ciała został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. Podczas kontroli uczestników wypadku w policyjnym systemie, funkcjonariusze ustalili, że 31-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących – oboje byli trzeźwi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane teraz w trakcie prowadzonego przez Policję postępowania.

Powyższe zdarzenie może być przestrogą dla kierujących pojazdami. Zarówno dla kierujących motocyklami jak i samochodami. Warto pamiętać, że każdy kierujący powinien zachować rozsądek i rozwagę na drogach, a przede wszystkim stosować się do obowiązujących przepisów drogowych.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: