Reklama

Ostatnie wpisy

Uroczystość przekazania pojazdów ratowniczo-gaśniczych oraz sprzętu specjalistycznego

We wtorek, 3 października 2023 roku na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP nr 1 w Bydgoszczy odbyła się uroczystość przekazania pojazdów ratowniczo-gaśniczych oraz sprzętu specjalistycznego.

Dziś w Bydgoszczy, w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1, strażakom PSP z regionu przekazano nowe pojazdy ratowniczo-gaśnicze – średnie, z systemem piany sprężonej oraz ciężkie ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego. Wszystkie są finałem realizacji Projektu UE pod nazwą „Usprawnienie systemu Ratownictwa na drogach – etap V”, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, na lata 2014-2020. W sumie 5 pojazdów trafiło do strażaków w Bydgoszczy (2), Nakle nad Notecią (2) oraz w Inowrocławiu (1).

źródło: KW PSP Toruń
 
Jednocześnie, w celu zwiększenia możliwości ochrony zdrowia i życia mieszkańców, strażakom z 14 powiatów w tym do KP PSP w Sępólnie Krajeńskim, przekazano w sumie 27 agregatów prądotwórczych, pochodzących z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kaczmarek oraz wojewoda kujawsko-pomorski wręczyli dokumenty sprzętu i kluczyki do aut.

źródło: KW PSP Toruń


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony