Reklama

Ostatnie wpisy

Uczestniczyli w wypadku drogowym w Wiśniewce i nie chcieli przyznać się kto kierował autem.

W minioną sobotę policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło wczesnym rankiem w Wiśniewce. Początkowo żaden z uczestników nie chciał przyznać się kto kierował. Gdy wytrzeźwieli w policyjnym areszcie, przypomnieli sobie, że za kierownicą Opla siedział ich 20-letni towarzysz od celi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

1 czerwca br., ok. godz. 4:00 dyżurny sępoleńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że w Wiśniewce przy jednej z posesji doszło do wypadku  drogowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali uszkodzony pojazd marki Opel Corsa, który wjechał w ogrodzenie z jednej z posesji oraz pięciu mężczyzn w wieku od 18 do 22 lat. Jak się okazało, wszyscy byli pijani i nie chcieli przyznać się kto kierował pojazdem. Dwóch z  nich, 18 i 22- latek w związku z powstałymi w wyniku zdarzenia obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Natomiast pozostała trójka (19 i dwóch 20 lat) została zatrzymana do wyjaśnienia i trafiła do policyjnego aresztu. W niedzielę, 2 czerwca br., kryminalni ustalili, kto kierował corsą. Okazał się nim jeden z zatrzymanych, 20-letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że młody mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca usłyszał już zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku drogowego. Zostało mu także zatrzymane prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

mł. asp. Małgorzata Warsińska – KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony