Reklama

Ostatnie wpisy

Twoje bezpieczeństwo w dobrej cenie !

Najtańsze i najpewniejsze ubezpieczenia!
Polisa Expert Bartosz Witkowski!

Kierując się dobrem, oraz potrzebami naszych klientów pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ubezpieczenia. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura ubezpieczeniowego, które znajduje się w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Plac Wolności 18. Sprzedajemy ubezpieczenia stacjonarnie, online, dowozimy polisy. Zakres naszej działalności obejmuje cały kraj Do potrzeb naszych klientów zawsze podchodzimy w sposób indywidualny z maksymalnym zaangażowaniem, zapewniając przy tym miłą, domową i przyjazną atmosferę. Przedstawiamy i porównujemy oferty znanych oraz cenionych towarzystw – Generali, Warta, PZU, Link 4 i wielu innych.

U nas zabezpieczysz to, co dla Ciebie cenne i bezcenne. m.in.

  • siebie i swoją rodzinę
  • dom / mieszkanie
  • samochód
  • gospodarstwo rolne
  • firmę 
  • uprawy


Ubezpieczenia dają Ci realną korzyść w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń. Gdy zostaniesz poszkodowany, dostaniesz rekompensatę pieniężną, która pozwoli na pokrycie strat. Warto się nad tym zastanowić.

Jesteśmy dla Was dyspozycyjni tak naprawdę 24/h dobę pod nr tel. 721289136 lub 539828123. Zapraszamy serdecznie !

Gwarantujemy, że KAŻDY ubezpieczając się u nas – dużo zyska i będzie w pełni usatysfakcjonowany.

[artykuł sponsorowany]
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony