Reklama

Ostatnie wpisy

“Trzeźwy poranek” na drogach powiatu sępoleńskiego

Wczoraj policjanci z Sępólna Krajeńskiego przeprowadzili działania w ramach akcji ,,Trzeźwy poranek”. Zaledwie w kilka godzin skontrolowali 400 kierujących. Działania te prowadzone są cyklicznie i ich celem jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.

Wczoraj (11.04.23), na terenie całego powiatu sępoleńskiego, policjanci z naszej „drogówki” przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Od wczesnych godzin porannych policjanci kontrolowali stan trzeźwości wszystkich kierujących, których napotkali na drodze. W sumie policjanci sprawdzili 400 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi. Fakt ten wskazuje, że wzrosła świadomość u kierowców co do konsekwencji jazdy po alkoholu, czy innych środkach odurzających.

Tego typu akcje są organizowane systematycznie.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony