Reklama

Ostatnie wpisy

Trzciany: Zderzenie osobówki z ciągnikiem siodłowym, na miejscu LPR

Wypadek w Trzcianach

W niedziele 22 lipca br, do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Sępólno (GBA Renault, GLBA Renault, SLRR Nissan Pick-Up), Pogotowie Ratunkowe orz Policję. Okazało się że na skrzyżowaniu w miejscowości Trzciany (gm. Sępólno) doszło do zderzenia ciągnika siodłowego marki DAF z samochodem osobowym marki Opel. W wypadku ranne zostały cztery osoby w tym dwoje dzieci. Po najbardziej poszkodowaną osobę przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (#Ratownik2).

SiS:

  • JRG Sępólno (GBA Renault)
  • JRG Sępólno (GLBA Renault)
  • SLRR Nissan Pick-Up
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

 

fot. Fotografia Ratownicza Marcin Misiak

 

Wszystkie treści są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane bez zgody redakcji i odniesienia do źródła!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony