Trzciany: Zderzenie osobówki z ciągnikiem siodłowym, na miejscu LPR

Redakcja 2

Wypadek w Trzcianach

W niedziele 22 lipca br, do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Sępólno (GBA Renault, GLBA Renault, SLRR Nissan Pick-Up), Pogotowie Ratunkowe orz Policję. Okazało się że na skrzyżowaniu w miejscowości Trzciany (gm. Sępólno) doszło do zderzenia ciągnika siodłowego marki DAF z samochodem osobowym marki Opel. W wypadku ranne zostały cztery osoby w tym dwoje dzieci. Po najbardziej poszkodowaną osobę przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (#Ratownik2).

SiS:

  • JRG Sępólno (GBA Renault)
  • JRG Sępólno (GLBA Renault)
  • SLRR Nissan Pick-Up
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

 

fot. Fotografia Ratownicza Marcin Misiak

 

Wszystkie treści są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane bez zgody redakcji i odniesienia do źródła!

2 thoughts on “Trzciany: Zderzenie osobówki z ciągnikiem siodłowym, na miejscu LPR

Dodaj komentarz

Next Post

Samochód zderzył się z dzikiem, a następnie uderzył w drzewo

W poniedziałek 23 lipca br, około godz. 6:00 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na trasie Sypniewo – Iłowo. Na miejsce zadysponowano OSP Sypniewo (GBA MAN), JRG Sępólno (GLBA Renault, GBA Renault), Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy […]

%d bloggers like this: