Reklama

Ostatnie wpisy

Trwa śledztwo w sprawie tragicznego wypadku pod Sypniewem

Policja ustaliła tożsamość ofiary. 

Sępoleńscy Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w sprawie tragicznego wypadku do którego doszło w poniedziałek 5 czerwca między Lubczą, a Sypniewem w gminie Więcbork

Jak już informowaliśmy podczas wykonywania prac polowych, wykaszania trawy kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z kosiarką rotacyjną najechał na leżącą w trawie osobę. W skutek zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Sępólnie Krajeńskim st. asp. Małgorzata Warsińska – ofiarą wypadku jest 67-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Więcbork.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony