Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek w powiecie nakielskim. Dwie osoby zostały…

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 25 marca na drodze wojewódzkiej w Starym Jarużynie. W godzinach wieczornych samochód osobowy potrącił dwie osoby. Jedna z nich poniosła śmierć na miejscu.

Wypadek wydarzył się krótko przed godziną 21.00. Samochód uderzył w dwóch pieszych – osoby dorosłe. Na miejsce przybyły służby ratunkowe: straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Niestety jeden z potrąconych mężczyzn poniósł śmierć na miejscu. Drugi poszkodowany został zabrany do szpitala z podejrzeniem urazu kończyny.

Na miejscu działania prowadzą policjanci.

Więcej informacji wkrótce.

źródło. powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony