Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek w powicie nakielskim. Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach


Dziś (środę, 13 kwietnia) po godzinie 7 nad ranem w powiecie nakielskim na trasie Kcynia – Wągrowiec w miejscowości Głogowiniec doszło do wypadku. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo i stanął w ogniu. Niestety śmierć poniosła osoba podróżująca autem – 30 letni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego.

Na chwilę obecną nie są znane okoliczności tego zdarzenia. Wyjaśniają je obecni na miejscu policjanci. W działaniach bierze udział pięć zastępów straży pożarnej oraz wezwany został także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga wojewódzka nr 241 (Kcynia – Wągrowiec) jest w rejonie miejscowości Głogowiniec jest zablokowana – informują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kcyni

[USTALENIA WSTĘPNE POLICJI]

Z ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że samochód osobowy marki Audi A3 z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia auto spaliło się. Kierujący na skutek doznanych obrażeń ciała zmarł na miejscu – poinformowała nas mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Droga jest całkowicie zablokowana. Prowadzony jest objazd do Kcyni i Wągrowca przez Wapno. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają kcyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

SiS:

  • OSP Kcynia
  • JRG Szubin x3
  • JRG Nakło nad Notecią
  • ZRM Kcynia
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: