Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek pod Tucholą

Do tragicznego wypadku doszło w piątek 16 czerwca br., przed godziną 11 w miejscowości Bysław w powiecie tucholskim. Sprawca odjechał z miejsca wypadku.

Jak informuje KW PSP w Toruniu do wypadku doszło dziś krótko przed godziną 11 na drodze wojewódzkiej nr. 240. Na razie wiadomo, że doszło do potrącenia ze skutkiem śmiertelnym mężczyzny kierującego ruchem.

W działaniach udział biorą 3 zastępy straży pożarnej. Na DW240 Bysław – Terespol Pomorski panują spore utrudnienia w ruchu. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego śmiertelnego wypadku.

fot. poglądowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony