Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek pod Człuchowem. Nie żyje 16-latek.

Policjanci z Człuchowa pracowali wczoraj (10/03/24) po południu przy zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 25 w pobliżu Ględowa, gdzie peugeot zderzył się czołowo z oplem. W wyniku zderzenia do szpitali zostały zabrane 4 osoby, niestety w wypadku na miejscu zmarł 16-letni pasażer z opla. Policjanci aktualnie ustalają szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia czołowego dwóch aut osobowych miedzy Ględowem, a Jęcznikami Małymi na drodze krajowej nr 25. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 15:00. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierowca peugeota 26-letni mieszkaniec gminy Człuchów na prostym odcinku drogi wyprzedzał inny pojazd, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku oplem. Niestety w wyniku zderzenia na miejscu zmarł 16-letni pasażer z opla. Kierowcę i pasażera z peugeota oraz 46-letniego kierowcę z Człuchowa kierującego oplem pogotowie zabrało do szpitala w Chojnicach. Pasażerkę z opla, 46-letnią mieszkankę Człuchowa zabrano śmigłowcem do szpitala w Bydgoszczy. Kierowca peugeota był trzeźwy. Na drodze przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny i zorganizowali objazdy, aktualnie ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Człuchów / PSP Człuchów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony