Reklama

Ostatnie wpisy

Tragiczny wypadek na obwodnicy Nakła. Nie żyje jedna osoba (zdjęcia)

Do kolejnego nieszczęśliwego zdarzenia drogowego doszło 5 lutego 2022 roku o godzinie 18.17 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ul. Olszewską w Nakle.

Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Jedna osoba została poszkodowana – poinformował dyżurny PSP w Nakle.

Na miejscu pracują dwa zastępy z JRG nr 1 w Nakle oraz OSP Nakło. Zadysponowano również policję, która ustala okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Droga jest całkowicie zablokowana.

Wyznaczono objazd dla pojazdów jadących w kierunku Bydgoszczy ulicami Nakła: Staszica-Mickiewicza-Mrotecką. Utrudnienia mają potrwać do godz. 22:00

– Kierująca samochodem osobowym na skrzyżowaniu wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z jadącym obwodnicą zestawem pojazdów. Na skutek doznanych obrażeń kierująca zginęła – poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.
 
Pas ruchu z Piły do Bydgoszczy jest zablokowany i trwają czynności. W sprawie prowadzone będzie postępowanie pod nadzorem nakielskiej prokuratury.

fot. nadesłane oraz powiat24.pl
info: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony