Reklama

Ostatnie wpisy

Tragedia na jednym z jezior pod Złotowem. Nie żyje strażak OSP.

Jak informuje portal wlkp112.pl, w niedzielę 24 września kilka minut po godzinie 8 rano Złotowskie służby otrzymały zgłoszenie o przewróconym kajaku na jeziorze Sławianowskim Wielkim. 

Kobieta w wieku 20 lat i mężczyzna w wieku 26 lat wypłynęli kajakiem na jezioro. W pewnej chwili kajak przewrócił się. Młodą kobietę z wody wyciągnęli świadkowie zdarzenia. Niestety tyle szczęścia nie miał mężczyzna, którego wyciągnęli nurkowie. Wówczas zaczęła się walka o jego życie.

Niestety mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Kilka godzin później profil społecznościowy strażaków z OSP Wysoka poinformował, że Mężczyzna, który zginął był strażakiem ochotnikiem w ich jednostce. Wszystkie okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Najserdeczniejsze kondolencje składamy rodzinie, przyjaciołom i wszystkim, którzy znali dh. Roberta.

źródło: wlkp112.pl
fot. PSP Złotów


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony