Reklama

Ostatnie wpisy

Szkolenie naczelników OSP z powiatu sępoleńskiego

W piątek 24 marca 2023 roku zakończyło się szkolenie naczelników OSP z terenu powiatu sępoleńskiego. Zajęcia teoretyczne odbywały się w świetlicy OSP w Sępólnie Krajeńskim z wykorzystaniem sprzętu będącego na wyposażeniu tutejszej JRG i prowadzone było przez kadrę Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim. Z ramienia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był Pan mł. bryg. Józef Dunajski oraz mł. asp. Jarosław Wilke. Łącznie w powiecie przybyło nam 26 druhów naczelników.
 
W szkoleniu uczestniczyli członkowie z jednostek OSP: Zabartowo, Runowo Krajeńskie, Zalesie, Orzełek, Komierowo, Kamień Krajeński, Sośno, Mała Cerkwica, Lubcza, Lutówko, Wałdowo, Witkowo, Dąbrowa oraz Jastrzębiec.
 
źródło: PSP Sępólno Krajeńskie
 


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony