Reklama

Ostatnie wpisy

Szkolenie Kierowcy Konserwatora Sprzętu Ratowniczego w OSP

W piątek 25 czerwca 2023 roku zakończyło się szkolenie kierowcy konserwatora sprzętu ratowniczego w OSP z terenu powiatu sępoleńskiego.

Zajęcia  teoretyczne i praktyczne odbywały się w świetlicy OSP oraz na placu Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim. Do przeprowadzenia  zajęć wykorzystany był sprzęt będący na wyposażeniu tutejszej JRG oraz kadra Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim. Z ramienia Komendy Powiatowej PSP przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był Pan mł. bryg. Robert Liss. Łącznie w szkoleniu uczestniczyło 33 druhów i wszyscy Ci druhowie egzaminy końcowe zaliczyli z wynikiem pozytywnym.

W szkoleniu uczestniczyli członkowie z jednostek OSP: Zabartowo, Runowo Krajeńskie,   Orzełek, Komierowo, Kamień Krajeński, Sypniewo, Sośno, Więcbork, Mała Cerkwica, Lutowo,  Lutówko, Wałdowo,  Dąbrowa, Duża Cerkwica, Radzim oraz Płocicz.

źródło: PSP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony