Ostatnie wpisy

Sypniewo: Pożar na terenie firmy Rollcenter. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej !

We wtorek 22 marca br, po godzinie 18 strażacy otrzymali informacje o pożarze na terenie firmy Rollcenter w miejscowości Sypniewo gm. Więcbork. Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. 

Po przybyciu pierwszego zastępu na miejsce okazało się, że doszło do pożaru w kotłowni budynku, następnie pożar przeniósł się na część zakładu produkcyjnego. Ze wstępnych informacji od właściciela budynku wynikało, że podczas wybuchu pożaru w budynku znajdowała się jedna osoba. Strażacy ubrani w Aparaty Ochrony Dróg Oddechowych natychmiast przystąpili do przeszukania pomieszczenia w celu odnalezienia osoby poszkodowanej oraz zlokalizowania źródła ognia.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, której druhowie z Sypniewa udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po około godzinie działania zostały zakończone i zastępy wróciły do bazy.

SPOKOJNIE NA SZCZĘŚCIE BYŁY TO TYLKO SCENARIUSZ ĆWICZEŃ NA OBIEKCIE FIRMY ROLLCENTER DRUHÓW Z OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W SYPNIEWIE.

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: