Reklama

Ostatnie wpisy

Suzuki wypadło z drogi. Auto przewróciło się na bok

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę, 20 marca na ulicy Drzymały w Nakle.

Około godziny 11.00 samochód marki Suzuki z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie i przewrócił się na bok. Na miejscu działania prowadzili strażacy i policja, która ustala okoliczności tej kolizji.

Wstępne ustalenia policji:

– Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat Panda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego pojazd marki Suzuki wpadł w poślizg, zjechał do pobliskiego rowu uszkadzając złącze kablowe, a następnie doszło do wywrócenia pojazdu i uszkodzenia ogrodzenia – przekazała mł. asp Paulina Wałęcka w zastępstwie p.o. Oficera Prasowego KPP Nakło.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przebieg i okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów w prowadzonym postępowaniu.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony