Reklama

Ostatnie wpisy

Subskrypcja SMS – najważniejsze informacje z dróg w powiecie sępoleńskim

Chcieliśmy powiadomić, że od kilku dni pracujemy nad nowym systemem powiadomienia📲. Mowa tutaj o powiadomieniach SMS. Powiadomienia te są w 100% DARMOWE. Aplikacja jest aktualnie w fazie testów, każdy może zapisać się do subskrypcji. Celem tej aplikacji jest powiadomienie SMS osób, które zapisały się do subskrypcji o utrudnieniach na drogach powiatu sępoleńskiego. Mowa tutaj głównie o zdarzeniach drogowych. Jeżeli aplikacja spełni nasze oczekiwania zostanie wdrożona na stałe. Niestety aplikacja po fazie testowej nie będzie już darmowa. Mianowicie średnio na 1 osobę to koszt około 6 zł na cały rok (wliczyliśmy powiadomienia SMS na jedną osobę przez rok). 

Analizując: Koszt 1 SMS z powiadomieniem to 12 gr. (na osobę), zakładając około 50 powiadomień rocznie daje to 6zł na osobę/rok. 

ZAPISZ SIĘ DO SUBSKRYPCJI – WIĘCEJ INFORMACJI NA WIADOMOŚCI PRV PRZEZ PORTAL FACEBOOK

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony