Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy z Więcborka i Sypniewa usuwali powalone drzewa

W środę 5 maja br, krótko po godzinie 16 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o powalonym drzewie na drodze wojewódzkiej nr. 241 w kierunku Mroczy. Na miejscu okazało się, że drzewo blokowało jeden pas jezdni. 

Kolejne zgłoszenie o powalonym drzewie strażacy z Sypniewa odebrali w czwartek z samego rana. Wg zgłoszenia powalone drzewo blokowało jeden pas ruchu na drodze powiatowej w kierunku miejscowości Iłowo.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony