Reklama

Ostatnie wpisy

Strażacy ratowali tonącego

Kilka zastępów strażaków brało udział w ratowaniu osób tonących na pokrytej cienkim lodem tafli Jeziora Piaskowego w Stawnicy.

Około godziny 10 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Złotowie skierował do akcji ratowania osób tonących strażaków z miejscowej JRG oraz druhów z Zalesia,Blękwitu i Zakrzewa . Całe szczęście, że to tylko było założenie scenariusza ćwiczeń zgrywających prowadzonych w naprawdę trudnych warunkach.

Jak prowadzono akcję na mrozie można zobaczyć oglądając naszą galerię – zachęcamy

źródło: zlotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony