Reklama

Ostatnie wpisy

Śmiertelny wypadek na ul. Sępoleńskiej w Tucholi

Wczoraj 1 października br., około godziny 4 nad ranem na ulicy Sępoleńskiej w Tucholi doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Jak informuje KPP w Tucholi do zdarzenia doszło w niedziele 1 października około godziny 4 nad ranem na ulicy Sępoleńskiej. Policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni kierowca pojazdu marki deawoo po zakończonym manewrze wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia zginął na miejscu pasażer samochodu – miał 27 lat.

Kierowca deawoo został przewieziony do szpitala. Łącznie samochodem podróżowały cztery osoby, jedna z nich zmarła – mieszkaniec powiatu świeckiego.

fot: KPP Tuchola

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony