Ostatnie wpisy

Śmiertelny wypadek na trasie Sępólno Krajeńskie – Koronowo [DK25]

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Droga krajowa numer 25 zablokowana w miejscowości Mąkowarsko!
 
Tragiczny wypadek na 115km DK25 trasa Sępólno Krajeńskie – Koronowo w miejscowości Mąkowarsko, powiat bydgoski (Wyjazd ze wsi w kierunku Bydgoszczy). W wyniku czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a jedna poszkodowana trafiła do szpitala. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. W akcji udział biorą zastępy z OSP KSRG Mąkowarsko oraz OSP KSRG Koronowo
 

Na miejscu działania prowadzili policjanci ruchu drogowego. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fordem na łuku drogi nie dostawał prędkości do panujących warunków na drodze, uderzył w barierki i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w niego pojazd marki Renault – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

– Niestety w wyniku uderzenia 65-latek poniósł śmierć na miejscu. Droga na tym odcinku była chwilowo zablokowana – dodał.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Jest to już drugi w dniu dzisiejszym wypadek na krajowej 25. Pierwszy miał miejsce niedaleko miejscowość Zamarte w powiecie sępoleńskim.
 
SiS na miejscu zdarzenia:
  • OSP KSRG Koronowo
  • OSP KSRG Mąkowarsko
  • ZRM Koronowo
  • ZRM Sępólno Krajeńskie
  • Policja
 
tekst: bydgoszcz998
fot. Wiecbork112.pl
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: