Reklama

Ostatnie wpisy

Sępólno Kraj.: Zlekceważyli zakaz zgromadzania się, poniosą konsekwencje

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego sępoleńskiej Policji interweniowali wobec czterech osób, którzy nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa. Wszyscy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W sobotę (28.03.20) dyżurny sępoleńskiej Policji został poinformowany, że w rejonie „starej plaży” w Sępólnie Krajeńskim grupują się młode osoby, które spożywają alkohol. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani miejscowi mundurowi. Funkcjonariusze, w pobliżu wskazanego w zgłoszeniu miejsca, usłyszeli głośne krzyki. Postanowili więc to sprawdzić. Pod wiatą zauważyli siedzącą czteroosobową grupę, która za nic miała obowiązujące przepisy dotyczące zakazu gromadzenia się. Mężczyźni (22, 23 i 27l.) i kobieta (18l.) komentowali panującą w kraju sytuację, wyrażając przy tym swoją dezaprobatę co do wprowadzonych ograniczeń. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze poinformowali całą czwórkę, że zostanie skierowany przeciwko nim wniosek o ukaranie do sądu oraz nakazali przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Policjanci przypominają, że obowiązuje zakaz grupowania się więcej niż 2 osób. Wszyscy, którzy ewidentnie wykazują rażące lekceważenie prawa muszą liczyć się z konsekwencjami i karą grzywny.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony