Reklama

Ostatnie wpisy

Sępoleńscy policjanci oddali krew

Policjanci z sępoleńskiej komendy chętnie włączyli się w akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem, organizatorem zbiórki było Nadleśnictwo Lutówko. Ty również możesz pomóc drugiemu człowiekowi, wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych warunków.

W piątek (08.12.2023) w miejscowości Lutówko (gmina Sępólno Krajeńskie) zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi pn.” Krew za choinkę”. Na teren siedziby Nadleśnictwa Lutówko przyjechał specjalny autobus z Bydgoszczy, gdzie przedstawiciele służb mundurowych oraz inni chętni mogli podzielić się tym, co najcenniejsze, czyli swoją krwią.

W akcję po raz kolejny włączyli się również policjanci z wydziału prewencji i ruchu drogowego sępoleńskiej Policji. Dla tych funkcjonariuszy to nie pierwszyzna, ponieważ tym drogocennym płynem dzielą się już od wielu lat. Na swoim koncie mają wiele litrów przekazanej honorowo krwi. Robią to, bo wiedzą, że można w ten sposób uratować czyjeś życie.

Zachęcamy wszystkich do oddawania krwi. Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony