Reklama

Ostatnie wpisy

Samolot spadł na budynek w Chrcynnie pod Warszawą. Są ofiary !

Jak informują ogólnopolskie media w miejscowości Chrcynno w powiecie nowodworskim doszło do katastrofy lotniczej. Są ofiary śmiertelne !

Dziś (17 lipca 2023 roku) około godziny 19:41 do Stanowiska Kierowania w KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o katastrofie lotniczej na lotnisku w Chrcynnie. Samolot podczas lądowania w wyniku złych warunków atmosferycznych uderzył w hangar, w którym schronili się ludzie.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosło 5 osób, a kolejne 5 pozostało rannych. 4 osoby nie odniosły obrażeń.

Na miejscu pracuje obecnie kilkanaście zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

fot. Państwowa Straż Pożarna


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony