Reklama

Ostatnie wpisy

Samochód zderzył się z dzikiem, a następnie uderzył w drzewo

W poniedziałek 23 lipca br, około godz. 6:00 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na trasie Sypniewo – Iłowo. Na miejsce zadysponowano OSP Sypniewo (GBA MAN), JRG Sępólno (GLBA Renault, GBA Renault), Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Opel uderzył w dzika, a następnie w drzewo. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane do Szpitala.

SiS:

  • OSP Sypniewo (GBA MAN)
  • JRG Sępólno (GBA Renault)
  • JRG Sępólno (GLBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

Wszystkie treści są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane bez zgody redakcji i odniesienia do źródła!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony