Reklama

Ostatnie wpisy

Samochód dostawczy uderzył w drzewo

W piątek 3 lutego br, około godziny 13 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Skarpa gm. Sępólno Krajeńskie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wałdowie. Po dojechaniu na miejsce ze zgłoszenia służby ratunkowe nie zastały wypadku ze zgłoszenia w tym celu udały się dalej. Okazało się, że do zdarzenia doszło niedaleko miejscowości Małe Wieszczyce w powiecie tucholskim.

Na miejscu okazało się, że samochód dostawczy uderzył w przydrożne drzewo. W skutek zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Na czas akcji na drodze wojewódzkiej nr. 241 występowały utrudnienia. W działaniach brały udział zastępy straży pożarnej z terenu powiatu sępoleńskiego i tucholskiego. Apelujemy o ostrożność na drogach, warunki na chwilę obecną są fatalne.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp)
  • OSP Wałdowo (GBA Renault)
  • JRG Tuchola
  • OSP Kęsowo
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony