Reklama

Ostatnie wpisy

Samochód ciężarowy wjechał do rowu

Dzisiaj, 12 lutego 2024 roku około godz. 13:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego na drodze wojewódzkiej nr 246 w Paterku.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący zespołem pojazdów marki Man 64-letni mieszkaniec Gniezna w celu uniknięcia zderzenia z sarną przebiegającą przez jezdnię zjechał do rowu. Kierowca był trzeźwy, nie wymagał hospitalizacji. Wobec kierowcy policjanci nie zastosowali środków prawnych – informuje asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło.

W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią i Policja. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana.

źródło: kurier-nakielski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony