Reklama

Ostatnie wpisy

Rowerzyści z promilami. Dla każdego po 2500 zł mandatu

Czterech rowerzystów z promilami w organizmie wyeliminowali z ruchu minionej doby mundurowi w powiecie nakielskim. Wszyscy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie słono zapłacą, gdyż każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych.

Jedną z ważniejszych zasad korzystania z tras jest ta, by być trzeźwym. Dotyczy to wszystkich uczestników ruchu drogowego, także miłośników przysłowiowych „dwóch kółek”, gdyż alkohol dekoncentruje i zmniejsza zdolność postrzegania.

Niestety nie wszyscy rowerzyści o tym pamiętają, czego przykładem może być miniona doba, kiedy na drogach powiatu nakielskiego mundurowi skontrolowali cztery osoby, które pijane ruszyły w trasę jednośladem. Cykliści ponieśli konsekwencje finansowe, gdyż każdy otrzymał po 2500 złotych mandatu.

Policjanci przypominają, że pijany rowerzysta stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też innych uczestników ruchu drogowego.

 

asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony