Reklama

Ostatnie wpisy

Renault dachował za Sępólnem

We wtorek 10 września br, około godziny 16 na drodze krajowej nr 25 w kierunku Niechorza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. 

W ciągu ostatnich godzin nad naszym powiatem doszło do intensywnych opadów deszczu, które powodują trudne warunki na drodze. Prosimy wszystkich o zachowanie ostrożności.

red.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Policja
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony