Reklama

Ostatnie wpisy

Rekordowa konfiskata. Policja zatrzymała pijanego w mercedesie…

Dzięki zawiadomieniu od innego kierowcy, policja w Bielsku-Białej zatrzymała pijanego kierowcę. Miał blisko 3 promile. Przepadnie mu auto lub jego równowartość, a jechał mercedesem wartym ponad 200 tys. zł

Dziś wieczorem w Bielsku-Białej jeden z kierowców zauważył dziwnie jadącego kierowcę mercedesa. Gdy podejrzany zjechał na stację paliw, świadek zawiadomił policję. Na miejscu zjawiła się miejscowa grupa SPEED i przebadała kierującego alkomatem. Jak ujawnił portal Bielskiedrogi.pl, który pierwszy poinformował o zdarzeniu, kierowca wydmuchał w alkomat blisko 2,8 promila.

To oznacza, że w myśl nowych przepisów samochód podlegał będzie konfiskacie. Według nieoficjalnych informacji miał zostać przez funkcjonariuszy zabezpieczony.

Będzie to rekordowa konfiskata w Polsce. Bo samochód, którym poruszał się pijany kierowca to zaledwie roczny mercedes vito. Rynkowa wartość tego pojazdu przekracza 200 tys. zł.

źródło: bdr24.pl
Zdjęcie ilustracyjne. Mercedes Vito V generacji Fot. Ethan Llamas/CC ASA 4.0

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony