Reklama

Ostatnie wpisy

Przęsło uszkodzonego wiaduktu w Obodowie usunięte

Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego, po przeprowadzeniu wizji lokalnej, nakazał rozbiórkę uszkodzonego wiaduktu kolejowego nad DK25 w Obodowie. Do czasu usunięcia zagrażającej bezpieczeństwu ruchu konstrukcji wiaduktu przejazd pod nim został zamknięty. Prace rozbiórkowe przeprowadzi właściciel obiektu, czyli PKP.

AKTUALIZACJA! W sobotę 13 stycznia zakończono demontaż wiaduktu i przywrócono ruch na DK25. 

fot. maps.google.pl

Dalsze czynności i ew. roszczenia będą dokonywane na drodze PKP – przewoźnik odpowiedzialny za zdarzenie. Do czasu przeprowadzenia rozbiórki obiekt został zabezpieczony. Na DK25 wprowadzone zostało oznakowanie o zamknięciu, a w Sępólnie Krajeńskim oraz w Koronowie pojawią się stosowne informacje na tablicach zmiennej treści. W związku z powyższym kierowców prosimy o ostrożność i stosowanie się do oznakowania.

Przypomnijmy, że wiadukt został uszkodzony w nocy z 8 na 9 stycznia przez pojazd ciężarowy, który wykonywał przejazd nienormatywny. Przewoźnik nie zgłosił tego transportu do zarządcy drogi – GDDKiA i nie posiadał stosownego zezwolenia.

źródło: GDDKiA Bydgoszcz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony