Reklama

Ostatnie wpisy

Protest rolników, należy spodziewać się utrudnień

Dziś (20.03.2024) na terenie całej Polski planowane są na drogach protesty rolników. Kujawsko-pomorscy policjanci apelują o cierpliwość i odpowiednie zaplanowanie podróży. Funkcjonariusze ruchu drogowego będą starali się pomóc, aby kierowcy w sposób najmniej uciążliwy mogli dojechać do celu.

Zaplanowany na środę (20.03.2024) protest rolników na drogach w całym kraju zdecydowanie wpłynie na czas podróży. Dlatego kujawsko-pomorscy policjanci apelują do kierowców, aby zaplanowali trasę alternatywną tak, żeby w sposób najmniej uciążliwy dotrzeć do celu. Kierowcy będą mogli liczyć też na pomoc policjantów ruchu drogowego, którzy w miarę możliwości będą starali się upłynnić ruch, a także wskażą drogi alternatywne. W niektórych miejscach może nastąpić zmiana organizacji ruchu, dlatego ważne jest też zwracanie uwagi na oznakowanie znajdujące się na drodze.

Przypominamy również, że każdy ma prawo do zgromadzeń publicznych, a jednym z ustawowych obowiązków nałożonych na Policję jest zapewnie bezpieczeństwa w trakcie ich trwania. Natomiast głównym zadaniem organizatora jest dbanie o to, aby odbywały się one w sposób pokojowy, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim zgromadzonym obywatelom. Niemniej jednak, w przypadku ich naruszenia, policjanci mogą podjąć stosowne działania.

Utrudnienia potrwają od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia.

MAPA PROTESTÓW

 


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony