Reklama

Ostatnie wpisy

Prokuratura ma wstępne ustalenia ws. tragedii w Szynwałdzie

Jak już informowaliśmy wczoraj (26 lutego 2024 roku) na jednej z posesji w miejscowości Szynwałd w gminie Sośno w studni znaleziono zwłoki 69-letniej kobiety. 

Nieszczęśliwy wypadek

Wszystko wskazuje na to, że najprawdopodobniej przyczyną śmierci 69-letniej kobiety był nieszczęśliwy wypadek. Tak wynika ze wstępnych ustaleń Prokuratury Rejonowej w Tucholi. Śledztwo w tej sprawie trwa, ale – jak informuje Weekend FM – na jego wstępnym etapie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony