Ostatnie wpisy

Pracowita środa dla strażaków z terenu powiatu sępoleńskiego


W środę nad naszym regionem przeszły intensywne opady deszczu wraz z silnym wiatrem. Pierwsze zgłoszenia o powalonych drzewach wpłynęły na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim krótko po godzinie 5 nad ranem. Praktycznie od tego czasu strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu sępoleńskiego interweniowały przy usuwaniu skutków silnego wiatru. Główne interwencje to powalone drzewa  i zerwane poszycia dachowe na budynkach mieszkalnych. Łącznie w środę na terenie powiatu sępoleńskiego strażacy odnotowali 15 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru, 10 zdarzeń dotyczyło powalonych drzew oraz 5 zdarzeń związanych z zabezpieczeniem pokryć dachowych na budynkach mieszkalnych i gospodarczych.

Strażacy zostali również wezwani do pomocy mieszkańcowi Piaseczna, który podłączony jest do aparatury ratującej życie. Musieli go wspomóc agregatem prądotwórczym.

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: