Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar w psb “Mrówka”

Dzisiaj, 17 września 2019 roku około godz. 10:00 na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z pomieszczeń socjalnych Grupy psb Mrówka przy ul. Poznańskiej w Nakle nad Notecią. W pierwszym rzucie zadysponowano cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, a następnie po zastępie z OSP Nakło nad Notecią, Cukrowni Nakło, Paterka i Polichna. Po przybycie na miejsce przystąpiono do działań gaśniczych oraz ewakuacji dwoje poszkodowanych pracowników, który udzielono kwalifikowanej pomocy medycznej. W trakcie prowadzonych działań gaśniczych zasłabł także jeden ze strażaków, któremu również udzielono pomocy.

Na szczęście były to tylko ćwiczenia doskonalące współdziałanie strażaków na obiekcie handlowym, który funkcjonuje od niedawna na terenie Nakła nad Notecią.

źródło: kurier-nakielski.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony