Ostatnie wpisy

Pożar w budynku mieszkalnym! Zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej


W czwartek, 18 listopada 2021 roku około godziny 20.30 Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie na temat pożaru w piwnicy w jednym z budynków mieszkalnych na ul. Paderewskiego w Nakle.

Na miejsce działań zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle, OSP Nakło oraz OSP Cukrownia.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali silne zadymienie w części mieszkalnej i piwnicy. Podjęto natychmiastowe działania gaśnicze przy użyciu specjalistycznego sprzętu do ochrony dróg oddechowych – st. kpt. Bartosz Walkowiak – oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

Miejsce działań oddymiono. Działania trwały 1 godzinę.

źródło: powiat24.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: