Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar sprzętu budowlanego. Droga całkowicie zablokowana

W poniedziałek, 15 stycznia w godzinach porannych w Trzeciewnicy zapalił się sprzęt budowlany. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do pożaru doszło przed godziną 8.00 na drodze krajowej nr 10. – Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pali się ładowarka załadowana na samochód ciężarowy – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

W działaniach gaśniczych brały udział cztery zastępy straży pożarnej. – Nie dopuszczono do rozprzestrzenienia się ognia na samochód ciężarowy – przekazał st. kpt. Walkowiak. Na czas prowadzonych działaniach droga była zablokowana.

.

źródło: powiat24.pl

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony