Ostatnie wpisy

Pożar składowiska opon w Lipce (zdjęcia)


7 lutego do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze opon w miejscowości Lipka. Na miejsce działań zostały wysłane najbliższe jednostki straży pożarnej, które po dojeździe stwierdziły, iż siły i środki są niewystarczające. Na miejsce pożaru zadysponowane zostały kolejne jednostki straży pożarnej z terenu powiatu Złotowskiego, Pilskiego i Człuchowskiego oraz grupa operacyjna KP PSP w Złotowie z kierownictwem komendantem powiatowym Państwowej Straży Pożarnej mł. kpt. Tomaszem Lewandowskim wraz z zastępcą st. bryg. Leszkiem Wójcikiem.

Łącznie w działaniach które trwały około 3 godzin brało udział 17 zastępów straży pożarnej w sile 65 strażaków. 

Po dokładnym ugaszeniu pożaru i upewnieniu się, że pożarzysko jest już bezpieczne jednostki zakończyły działania i wróciły do swoich jednostek.

 

Opracowanie : asp. Mateusz Wiebskowski
fot: zlotowskie.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: