Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar pustostanu w Runowie Krajeńskim

W piątek 16 czerwca br., po godzinie 16 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w Runowie Krajeńskim.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku oraz zastęp z Runowa Krajeńskiego. Na miejscu okazało się, że pali się pustostan. W momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów ogień z budynku wychodził po za okna. Jak się okazało w środku spaleniu uległy drzwi, futryny okienne oraz pozostałe śmieci składowane na ziemi. W zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu łącznie pracowało 5 zasępów straży pożarnej oraz patrol policji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony