Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar poddasza w budynku mieszkalnym (foto/wideo)

W piątek 7 kwietnia br, krótko po godzinie 6 nad ranem na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza w jednym z budynków mieszkalnym w miejscowości Górzna. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy z JRG Złotów, OSP Jastrowie, OSP Osówka, OSP Radawnica oraz OSP Złotów.

Na miejscu okazało się, że w momencie przybycia na miejsce pierwszych zastępów straży, poddasze budynku mieszkalnego było objęte już ogniem. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i strażaków pożar zdołano szybko opanować, dzięki czemu nie zajął całej konstrukcji dachu. Mieszkańcy domu jeszcze przed przybyciem strażaków, sami ewakuowali się z płonącego budynku.

fot. JRG Złotów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony