Ostatnie wpisy

Pożar poddasza budynku mieszkalnego

W środę 9 listopada br, w godzinach wieczornych na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w przy ulicy Harcerskiej w Lipce. Na miejsce zadysponowano zastępy z miejscowej jednostki oraz zastępy z JRG Złotów. Na miejscu okazało się, że pali się poddasze budynku mieszkalnego. Pożar był na tyle rozwinięty, że do pomocy wezwano dodatkowe jednostki straży pożarnej z Zakrzewa, Batorowa i Wielkiego Buczka.

W toku prowadzonej akcji pożar został ograniczony i ugaszony, zniszczeniu uległa część poddasza wraz z wewnętrzna konstrukcją. Działania wspierały służby Policji, Pogotowie Energetycznego, Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, a także lokalne władze samorządowe i zakład gospodarki komunalnej. W działaniach nie odnotowano osób poszkodowanych a okoliczności i przyczyny pożaru są obecnie w trakcie ustalania.
 
źródło: OSP Lipka
Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Najbliższe wydarzenia

Polecane strony

%d bloggers like this: