Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar od słupa energetycznego. Akcja gaśnicza na polu

We wtorek, 22 sierpnia na jednym z pól w Kaźmierzewie (gm. Mrocza) paliło się ściernisko. Ogień powstał w wyniku przewrócenia się słupa energetycznego.

Do pożaru doszło po godz. 12.00. Pracująca na polu maszyna zahaczyła o słup enegetyczny, który przewrócił się na ściernisko. W działaniach gaśniczych brało udział pięć zastępów straży pożarnej z JRG Nakło (2 zastępy), OSP Witosław, OSP Wiele oraz OSP Mrocza. Akcja trwała blisko pół godziny. – Spaleniu uległo około 200 mkw. ścierniska – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

źródło: powiat24.pl


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony