Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar obory z bydłem w Ogorzelinach

W sobotę 4 listopada br., przed godziną 21 strażacy z powiatu chojnickiego odebrali zgłoszenie o pożarze warsztatu z maszynami rolniczymi, budynku biurowego oraz obory, w której znajdowało się około 100-120 sztuk bydła. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano liczne zastępy straży pożarnej w tym z powiatu sępoleńskiego i człuchowskiego.

W jednym z pomieszczeń znajdowały się m.in. maszyny rolnicze tj. prasa, kombajn. Na miejscu panowało bardzo duże zadymienie co znacznie utrudniało pracę strażakom. Dodatkowo strażacy prowadzili również działania w obronie sąsiadującej z pożarem zwartej zabudowy mieszkalnej. 

fot. OSP OgorzelinyPostaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony