Reklama

Ostatnie wpisy

Pożar naczepy na krajowej 10 pod Nakłem

W sobotę 9 marca br., o godzinie 4 nad ranem na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o pożarze na krajowej 10 w miejscowości Śmielin k. Nakła. 

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle nad Notecią oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadkach i Anielinach. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru naczepy. Na szczęście dzięki szybkiej i sprawnej akcji gaśniczej spaleniu uległo tylko koło i część palet. Na szczęście pożar nie zdołał rozprzestrzenić się na dalszą część naczepy. 

fot. OSP Sadki


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony